Najnowsze artykuły

Żywa legenda kina - Clint Eastwood

Clint Eastwood urodził się 31 maja 1930 roku. Był amerykańskim aktorem, reżyserem i producentem. Jego filmy i role były bastionem tradycyjnych wartości...

Czytaj Więcej

5 najlepszych atrakcji dla dzieci w Europie

Podróżowanie z dziećmi może być albo koszmarem, albo najlepszym okresem w życiu. Dzięki wymagającej naturze naszych maluchów i naszej chęci pobłażania im, zazwyczaj nie ma środka. Istnieją jednak sposoby, aby ułatwić sobie podróżowanie z dziećmi. Najlepszym sposobem jest upewnienie się, że dzieci zawsze mają coś do zrobienia lub zobaczenia. Aby pomóc Ci zająć je czymś innym, stworzyliśmy listę 5 najlepszych atrakcji dla dzieci w Europie. Do tych miejsc można łatwo dotrzeć pociągiem. Rzućmy okiem:

 

Atrakcje dla dzieci we Włoszech

Włochy oferują kilka fantastycznych atrakcji dla dzieci, jeśli doświadczanie zabytków nie jest dla nich ekscytujące. W parku rozrywki Viserba, mogą one zobaczyć zabytki Włoch w miniaturze! W parku znajduje się również karuzela, plac zabaw, różne przejażdżki i kino. Alternatywnie, jeśli znajdziesz się w Rzymie, możesz wybrać się do parku wodnego Hydromania. Znajduje się on na obrzeżach Rzymu i oferuje wiele zjeżdżalni i zabaw wodnych, co czyni go idealnym miejscem dla dzieci.

lunapark

Atrakcje dla dzieci w Anglii

Jedną z głównych atrakcji dla dzieci w Anglii jest wycieczka Warner Bros. Studios Making of Harry Potter w Londynie. Jednak dla młodych odkrywców zainteresowanych cudami natury, Muzeum Historii Naturalnej w Londynie jest świetnym wyborem. Znajduje się tam wiele przyjaznych dzieciom eksponatów, na których mogą dowiedzieć się o dinozaurach i układzie słonecznym. Jest to wspaniałe doświadczenie, które sprawia, że Londyn jest wart odwiedzenia dla rodzin.

 

Atrakcje dla dzieci w Holandii

Amsterdam zazwyczaj nie jest polecany jako miejsce przyjazne rodzinom, ale to nie znaczy, że nie może być takim miejscem. Dla dzieci, być może najbardziej ekscytującym miejscem jest Natura Artis Magistra lub Artis. Jest to ogromne zoo z akwarium, placami zabaw, Muzeum Zoologicznym i planetarium. Znajduje się w nim ponad 900 gatunków zwierząt!

Alternatywnie, możesz wybrać się do Efteling w Kaatsheuvel. Jest to największy park tematyczny w kraju, o tematyce fantasy, skupiający się na mitach i legendach. Znajduje się tam wiele przejażdżek i rozrywek dla dzieci, które lubią bajki.

 

Belgia

Jeśli chodzi o rozrywkę dla dzieci, Belgia oferuje swój park tematyczny, Plopsaland De Panne. Jest on kolorowy, pełen rollercoasterów i placów zabaw, i ma różne tematy, które mogą spodobać się każdemu dziecku. Znajduje się tam również farma ze zwierzętami, które dzieci mogą odwiedzić, a także teatr i przejażdżki łodzią.

 

Francja

Jedną z najbardziej znanych atrakcji dla dzieci jest bez wątpienia Disneyland. Nie ma nic lepszego niż ten w Paryżu. Nie bez powodu jest to najpopularniejszy park rozrywki w całej Europie. Znajduje się tam pięć obszarów tematycznych, a także wiele przejażdżek i atrakcji. Niektóre z nich to Parc Asterix, Piraci z Karaibów, Buzz Lightyear Laser Blast i It's a Small World. Wizyta w Paryżu i Francji z dziećmi nie jest kompletna bez Disneylandu.

 

Gotowy na niezapomniane wakacje z całą rodziną? Odwiedź kilka z 5 najlepszych atrakcji dla dzieci w Europie z naszej listy, a na pewno będziesz się świetnie bawić. Upewnij się, że zaplanujesz swoje wakacje i zarezerwujesz bilety na czas!