Najnowsze artykuły

Jak pomalować lusterka przy użyciu...

Ciekawe lusterka? Możesz dopasować je do zacisków hamulcowych lub felg i emblematów. Możesz wybrać kolor i efekty wykończenia. Chcesz, aby Twój...

Czytaj Więcej

4 widoki z trasy pociągu, dzięki którym Twój Instagram nabierze blasku

Podróżowanie pociągiem jest wygodne, przyjazne dla środowiska i zapewnia spektakularne widoki, idealne do tego, aby Twój Instagram był o wiele ładniejszy. Oto 4 widoki tras kolejowych, które sprawią, że Twoje konto na Instagramie będzie błyszczeć.

Widoki z trasy pociągu nr 1 - West Highland Line, Szkocja

Szkocja słynie z jednych z najpiękniejszych krajobrazów i widoków tras kolejowych na świecie. Ta podróż koleją oferuje rozległe widoki na odległe wrzosowiska, jeziora i góry. Podróżując West Highland Line, będziesz miał szczęście doświadczyć legendarnego wiaduktu Glenfiddich Viaduct. Wygląda znajomo? To dlatego, że był on używany jako Hogwarts Express w filmach z serii o Harrym Potterze. Wyobraź sobie, jak bardzo te widoki będą Ci się podobać.

 

Ekspres Lodowcowy, Szwajcaria

Jeśli wolisz wolniejsze tempo pociągu widoki trasy, to jest to trasa dla Ciebie i Twoich Instagram zwolenników. Twój olśniewający panoramiczny widok rozpocznie się od widoku słynnego Matterhorn. Z Zermatt wyruszysz w siedmiogodzinną podróż koleją wzdłuż trasy wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO do St Moritz. Rozkoszuj się robieniem zdjęć, gdy wspaniałe alpejskie widoki mijają Twoje okno.

 

Kolej Flam, Norwegia

Krótsza podróż - ta godzinna przejażdżka pociągiem z Myrdal do Flam jest tylko dla widoków. A Twoi szczęśliwi followersi na Insta będą Ci wdzięczni. Zobaczysz tunel Nali, zapierający dech w piersiach wodospad Kjosfossen i przepiękne norweskie fiordy.

droga kolejowa

Nasza ostatnia opcja na widoki z trasy pociągu - Inlandsbanan, Szwecja

Jeśli Glacier Express to dla Ciebie za mało śniegu i lodu, to z pewnością pokochasz Inland Line. Ta 14-godzinna przygoda z pociągiem rozpoczyna się w Kristinehamn i prowadzi przez nieokiełznane skandynawskie tereny w kierunku Gallivare. Za oknem zobaczysz koło podbiegunowe i - jeśli będziesz miał oczy szeroko otwarte - dzikie zwierzęta w postaci reniferów, łosi i łosi.

 

Więc teraz, po tym jak dowiedziałeś się o widokach na trasy pociągów i jesteś gotowy, aby wybrać się na zmieniającą życie przejażdżkę koleją, a jednocześnie wypolerować swoje konto na Instagramie i zdobyć nowych zwolenników? Zarezerwuj swoją wymarzoną podróż pociągiem już dziś.

Więcej przeczytasz na stronie http://mapy-europy.pl