Najnowsze artykuły

Żywa legenda kina - Clint Eastwood

Clint Eastwood urodził się 31 maja 1930 roku. Był amerykańskim aktorem, reżyserem i producentem. Jego filmy i role były bastionem tradycyjnych wartości...

Czytaj Więcej

Top 5 miast z najlepszym życiem nocnym w Europie

Podróżowanie w celu zwiedzania zabytków to świetny wybór - ale co, jeśli chcesz się tylko zabawić? W takim przypadku, istnieją miasta z najlepszym życiem nocnym, a dojazd pociągiem jest łatwy i niedrogi.

Dla imprezowiczów, nie ma nic lepszego niż doświadczanie życia nocnego w nowym mieście. Najlepszą rzeczą w robieniu tego w Europie jest to, że każde miasto ma inny klimat. Spójrz na 5 najlepszych miast z najlepszym życiem nocnym i zobacz, które z nich najbardziej Ci się podoba:

1. Życie nocne w Berlinie, Niemcy

Berlin nie bez powodu znalazł się w pierwszej piątce miast z najlepszym życiem nocnym. Miasto ma tętniącą życiem i intensywną scenę klubową, która nie ma sobie równych w Europie. Berlin przyciąga wielu podobnie myślących imprezowiczów. Dlatego jest to niemal gwarancja dobrej zabawy w jednym z licznych klubów. Berghain jest z pewnością najsłynniejszym klubem nocnym w mieście, a także najbardziej ekskluzywnym i niektórzy powiedzieliby, że najlepszym w Europie. Kiedyś była to elektrownia, teraz jest to epicentrum berlińskiej sceny klubowej. Nie możesz przegapić wizyty w nim, jeśli szukasz świetnej zabawy! Na szczęście dotarcie do Berlina pociągiem jest łatwe - można się tam dostać między innymi z Amsterdamu, Londynu i Frankfurtu.

 

2. Nocne życie w Amsterdamie, Holandia

Amsterdam jest jednym z miast, które zasługują na swoją reputację jednego z najlepszych miejsc do imprezowania. Jest to popularne miejsce, szczególnie dla miłośników trance, techno, hip hopu, deep house i EDM. Jednymi z najważniejszych miejsc do odwiedzenia są Warehouse Elementenstraat i Sugar Factory. Oba są świetnymi klubami do imprezowania, w zależności od tego, co lubisz. Jedna rzecz jest pewna - imprezy są dzikie. Kluby nie są zamykane do 3 lub 4 nad ranem, więc jest dużo czasu na zabawę. Do Amsterdamu można dojechać pociągiem z każdego większego europejskiego miasta, takiego jak Berlin, Paryż, Londyn czy Bruksela.

klub

3. Sztokholm, Szwecja

W zimnej Skandynawii, zarówno miejscowi jak i turyści wiedzą jak imprezować. Sztokholm jest jednym z miast o najlepszym życiu nocnym dzięki różnorodności klubów i tłumom w nich. Hell's Kitchen to miejsce, którego nie możesz przegapić w Sztokholmie, więc upewnij się, że je odwiedzisz. Do tego miasta można łatwo dojechać pociągiem z innych europejskich węzłów kolejowych.

 

4. Rzym, Włochy

Unikalna historyczna atmosfera Rzymu podnosi jakość clubbingu w tym mieście. Kwintesencja Włoch, doświadczenie clubbingu w Rzymie ma w sobie pewien życiowy, swobodny urok. Duże parkiety, przyjaźni barmani i atmosfera zabawy sprawiają, że życie nocne w Rzymie jest wyjątkowym doświadczeniem. Jedną z najlepszych rzeczy w zwiedzaniu Włoch jest to, że jest tam wiele możliwości przejażdżki pociągiem. Mogą one zabrać Cię gdziekolwiek zechcesz. Niektóre z nich oferują przepiękne widoki po drodze.

 

5. Londyn, Anglia

Londyn ma inną scenę klubową, która stawia go w pierwszej piątce miast z najlepszym życiem nocnym w Europie. Możesz odwiedzić pełne przepychu kluby nocne, pokazy burleski, kluby retro i wszystko pomiędzy. To świetne miejsce na imprezę, a dojazd do Londynu pociągiem jest dostępny z większości głównych miast europejskich. Nie przegap doświadczenia londyńskiego clubbingu!

 

Gotowy na kolejną podróż w poszukiwaniu imprez? Nasze Top 5 miast z najlepszym życiem nocnym w Europie na pewno Cię nie zawiedzie, nawet jeśli już je odwiedziłeś.