Najnowsze artykuły

Żywa legenda kina - Clint Eastwood

Clint Eastwood urodził się 31 maja 1930 roku. Był amerykańskim aktorem, reżyserem i producentem. Jego filmy i role były bastionem tradycyjnych wartości...

Czytaj Więcej

5 najlepszych barów z muzyką na żywo w Europie

Bary z muzyką na żywo pojawiają się wszędzie w Europie, oferując sposób na zabicie czasu w tętniącym życiem miejscu, gdzie drinki i piosenki płyną za darmo. Jeśli chcesz się zabawić w mieście podczas podróży pociągiem, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Oto nasze 5 najlepszych barów z muzyką na żywo w całej Europie:

1. Muzyka na żywo w Les Disquaires, Paryż, Francja

Les Disquaires to jeden z najlepszych barów z muzyką na żywo we Francji. Znajduje się on tuż przy stacji metra Bastille. Nie tylko łatwo do niego dotrzeć, ale jest też bardzo przytulny. Bar znajduje się z przodu, a w tylnej części znajduje się prawdziwa scena koncertowa, za którą ukryta jest przestrzeń dla publiczności.

Miejscowi zalecają rezerwację, jeśli odwiedzenie tego baru z muzyką na żywo jest na Waszej liście podróży. Ponieważ wstęp jest darmowy, może być trudno dostać miejsce przy barze. Kiedy już tam wejdziesz, będziesz mógł cieszyć się wszystkimi gatunkami muzyki, całkowicie na żywo.

 

2. Muzyka na żywo w Liquid, Luxembourg City, Luksemburg

Ciekawy bar z muzyką na żywo niedawno umieścił Luksemburg na mapie europejskiego życia nocnego. Liquid Cafe znajduje się w malowniczej dzielnicy Grund w Luksemburgu. Jeśli w Twojej grupie podróżników są zarówno miłośnicy koktajli, jak i piwa rzemieślniczego, to jest to miejsce, do którego powinieneś się udać.

Nawet jeśli pobyt w Luksemburgu będzie bardzo krótki, prawdopodobnie uda Ci się załapać na koncerty na żywo w Liquid we wtorki i czwartki. Jeśli jesteś wojownikiem tygodniowych nocy, to jest to miejsce dla Ciebie.

muzyka na żywo

3. Le Mura, Rzym, Włochy

Czy możesz sobie wyobrazić znalezienie nowego lokalnego baru z muzyką na żywo, który będziesz odwiedzać co wieczór podczas swoich europejskich wakacji? Wejdź do Le Mura, jednego z najbardziej legendarnych rzymskich barów z muzyką na żywo, gdzie koncerty odbywają się co noc.

Historyczna lokalizacja baru w samym sercu dzielnicy studenckiej San Lorenzo oznacza, że będziesz mógł poznać wielu interesujących mieszkańców. Ogólnie rzecz biorąc, aby doświadczyć autentycznych rzymskich wrażeń, Le Mura jest obowiązkowym miejscem do odwiedzenia - w każdą noc tygodnia.

 

4. The Parrot, Londyn, Wielka Brytania

Najwyraźniej Idris Elba wie, jakie składniki połączyć w fantastyczny bar z muzyką na żywo. Jego luksusowy bar, The Parrot, znajduje się w Aldwych i oferuje ekskluzywne doznania.

Podczas gdy house band rozkręca scenę fantastycznymi występami, nie chcesz przegapić regularnych setów DJ-skich pana Elby. To prawda - hollywoodzki aktor często bierze udział w zabawie, wykonując sety DJ-skie, ku uciesze bywalców baru. Koktajle w jaskrawych kolorach jeszcze bardziej rozjaśniają nastrój w tym tropikalnym barze z muzyką na żywo o tematyce ptaków.

 

5. The Waterhole, Amsterdam, Holandia

Ku uciesze turystów i mieszkańców, którzy uwielbiają ten bar z muzyką na żywo, The Waterhole istnieje już od ponad 25 lat. Kiedykolwiek odwiedzisz Amsterdam, będzie on miał coś do zaoferowania, nawet w ciągu dnia. W słoneczny dzień, nie ma nic lepszego niż relaks na przestronnym tarasie baru.

Jeśli łatwość dostępu jest dla Ciebie priorytetem, The Waterhole jest najlepszym barem z muzyką na żywo w Amsterdamie. Ze względu na swoje centralne położenie, często jest tu tłoczno. Kolejnym powodem, dla którego tłumy go uwielbiają jest happy hour, która trwa do 21:00!

 

Wizyta w którymkolwiek z tych najlepszych barów z muzyką na żywo to idealny sposób na rozpoczęcie lub zakończenie Twojej podróży po Europie, więc zarezerwuj bilety już teraz!